01 Nisan 2013

Ttnet Tek Şifre Alamıyorum!

1807491883 hizmet numaralı ttnet abonesiyim. Daha önce adsl abonesiydim ve tek şifrem mevcuttu. Ancak internetimi iptal ettirdim. Şimdi yeniden internet abonesiyim. Eski tek şifremle üye girişi yapabiliyorum ancak eski adsl bilgilerimi görünüyorum ve online işlem merkezine
giremiyorum. Benden adsl bilgilerimi sisteme girerek güncellemem isteniyor.

Yeni üyelik kısmından da üye olamıyorum. Zira mailim kayıtlı görünüyor. Başka bir e-maille de üye olamıyorum. Zira TC. kimlik numarası tek şifre alımına uygun değildir diyor. E-mailime tanımlı tek şifre almak istiyorum, yeniden üye olmam için yardım ediniz.

Mehmet 867 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön