13 Kasım 2014

TTNET Tebligat İletilmediği Halde Hukuk Servisine Aktarım Yapıldı.

TTNET 2 ay ödenmemiş faturam olduğunu iptal ettirdiğim üzere faturamın 320 TL olduğunu bildirmişlerdir. Ancak faturayı ödemeyi unuttuğum halde 2 ay sonra beni habersizce hukuk servisine aktardığını bunu bilgilendirmek için tebligat gelmediğini hukuk servisinin tuttuğu avukatın parasını benim ödemem gerektiğini bildirdi.

Tebligat için imza alınması gerekmektedir. Benim tebligata aldığıma dair bir imza bulunmamaktadır. Konuyla ilgili yardımcı olamayacaklarını bu faturayı ödememi istemişlerdir. Tebligatı aldığıma dair imzam bulunmadığı sürece fatura borcu ve TTNET'in avukatının borcunu ödemeyeceğimi bildirdim. Fakat konuyla ilgili yardımcı olmadılar.

Burakhan 216 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön