03 Eylül 2013

TTNET Tebliğ Edilmemiş Bir Borcu Haberim Olmadan Avukata Vermiş!

İnternet hattını aldığımdan beri bütün faturalarımı internet sistemi üzerinden aksatmaksızın ödemekteydim.

İlgili faturanın içerisinde telefon hattına ait abonelik ücretinin olduğunu biliyordum. TTNET aboneliğim boyunca Türk Telekom'dan bana herhangi bir bilgilendirme yapılmadan hattım iptal edilerek avukat masrafını da ekleyerek bana ek külfet çıkarmaktadırlar.

Hiçbir borç bilgilendirmesi yapılmadan ve o kadar süre faturaları ödememe rağmen beni mağdur ediyorlar. Türk Telekom gibi kurumsal bir firma böyle nasıl davranır?

Osman 125 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön