Ttnet Taş Olsa Çatlardı!

Erhan A. |

Adres değiştirmemden dolayı 09. 04. 2013 Tarihinde Adsl nakli için ttnet bayisine giderek bilgi aldım. Fibernet kullanıcısıydım nakil ettirmek istediğim adresimde fiber altyapısı bulunmadığı nakil işlemi yaptırmam için öncelikle tarife değişikliği yapmam gerektiği söylendi.

Bursa Gençosman telekom müşteri hizmetlerine gittim. 10. 04. 2013 tarihinde bizzat durumu anlattım. Fiberden net limitsize geçmek için başvuru yaptım. Yetkili arkadaşımız eski numaradan nakil işlemi başlatıp tekrar aynı numaraya nakil yaparak gönülleri feth etmiş. 10, 11, 12, 13 ünde Gençosman telekom müdürlüğüne gittim ve hergün müşteri hizmetlerini aradım ayın 12'sinde şikayet kaydı oluşturdum fakat ne arayan ne soran var yardım!

Etiketler :

Devir/Nakil Üyelik / Paket Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erhan A.
  06 Mayıs
  18:37

  TTNET çok hızlı çalışıyor aradan 20 gün geçtikten sonra cevap veriyor gerçekten tebrik ediyorum. Nakil aşamasında ki 7 gün faturama yansıtılıp yansılıtmayacağını sorduğumda bir aksilik olursa itiraz edebilirsiniz cevabı ile karşılaştım. Tebrik ediyorum gerçekten muhteşem bir kriz yönetimleri var Allah ellerine düşürmesin

 • 06 Mayıs
  17:12

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Erhan A.
  20 Nisan
  14:22

  16.04.2012 tarihinde oluşturmuş olduğum arıza kaydı sebebiyle 17 sinde ekipler evime geldi apartman alt kutusunda sıkıntı olmadığını problemin evin içinde olduğu söylendi ve benden arızayı tamir etmek için 10 tl ücret istediler oysaki ayın 11 inde eve gelen ekipler tarafından bağlantı sağlanmıştı hatalı bağlantı için tekrar ücret ödemek istemeyip arkadaşları gönderdim. bağlantı yerini kendim sökerek modemimi bağladım ve internet geldi.

 • Erhan A.
  17 Nisan
  00:18

  16.04.2012 tarihinde nakil işleminin tamamlandığına dair cep telefonuma sms geldi. sonunda kurtulduğumu düşündüm. İşten eve geldiğimde dsl ışıklarının hiç birisinin yanmadığını gördüm müşteri hizmetlerini aradım arıza kaydı oluşturttum.
  Lanet olsun böyle işe ve işini baştan savma yapan insanlara!
  taahhütle elimizi kolumuzu bağlıyorsunuz zerre kadar gözümde değeriniz kalmadı...

 • 16 Nisan
  12:57

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.