11 Eylül 2013

TTNET Tarifemle Alakasız Yüksek Fatura Gönderiyor!

TTNET 62,99 TL gelmesi gereken fatura 93 TL geldi, aradım ses kaydı ile haklı olduğum anlaşıldı hata personeldenmiş dediler. 60 TL oldu sonra fatura. Bu ay 103 TL fatura geldi! Bu ülkede bizi TTNET gibilerin eline bırakanları kınıyorum.

Bu nasıl bir yöntem? Telefonda 2 kez soruyorum 62,99 TL diyor fatura başka geliyor. Arıyorum rapor tutup sallıyorlar. Siz nasıl bir hizmet vermektesiniz? Bu faturayı ödemeyeceğim nasıl olsa ses kaydı var, bu faturayı düzelteceksiniz...

Selçuk 71 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön