27 Ocak 2014

TTNET Tarifemi Değiştirip Eski Tarifeme Geri Almadı

25 Ocak 2014 de TTNET müşteri hizmetlerinden aradılar ve tarafıma yeni bir tarife oluşturacaklarını söylediler. Ben konuşmanın sonlarını doğru bu tarifeyi istemediğimi belirttim. Fakat bunun geri dönüşünü kendisinin yapamayacağını ve müşteri hizmetlerini arayarak iptal edebileceğimi söyledi. Bu konuşmadan sonra ben müşteri hizmetlerini arayarak iptal etmek istediğimi söyledim ve uzun uğraşlarım sonucu iptal edildiği ve eski tarifem olan Hazırnete geçtiğimi söylediler.

Herhangi bir fatura çıkmayacağını belirtti. (27.01.2014) müşteri hizmetlerinden aranarak eski tarifeme geçmediğimi ve bu tarifenin faturasının tarafıma yansıtılacağı bilgisini aldım. Yaptığınız yanlışı bir an önce düzeltin.

Ramazan 54 Okunma

Cevaplar

 • Ramazan04 Şubat 2014

  Mail adresime inceleme devam etmektedir diye mesaj geldi 1 sene inceliyeceksiniz sanirim...Bir çözüm yok...

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Ramazan01 Şubat 2014

  uğraştırmaktan başka bir işe yaramadılar.... tamamen memnuniyetsizlik....

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön