11 Nisan 2014

TTNET Tarifem Bilgim Dışında Değiştirildi.

TTNET'e 24 ay taahhütlü ilk 12 ay 43 tl 2. 12 ay 59 tl aboneliğim vardı ilk 12 ayın sonlarına doğru TTNET müşteri hizmetlerinden birileri ısrarla 2-3 günde bir arayarak tarifemin 1 tl ilave ücretle hızını 2 katına çıkarma teklifinde bulundu hayır dediğim halde sürekli arayınca kesinlikle başka ücret çıkmayacağını söyleyince kabul ettim.

1-2 ay sonra gelen bir mesajda 89 TL'lik tarifeye geçirilmiş olduğumu öğrendim. Setbaşı Telekom'a gidip itiraz edince 3 gün sonra kendi isteğimle bu tarifeye geçtiğim tarafıma iletildi. Ben öyle bir tarifeye geçmediğim den emin olduğumu söyleyince mahkemeye başvurmam gerektiğini söylediler,fakat istersem 67 tl'lik bir tarifeye geçebileceğim söylendi.

Şevket 69 Okunma

Cevaplar

  • Şevket 01 Mayıs 2014

    taahhüt sürem dolduğu gibi hem interneti hemde sabit telefonumu iptal edeceğim

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön