16 Şubat 2013

Ttnet Tarife Değiştirme ve Fazla Ücretlendirme!

2011 ağustos ayında adsl aboneliğimi kotalı net 6 paketi ile başlattım. 31 ağustos tarihinde net limitsiz pakete geçmek için müşteri hizmetlerini yaklaşık 2-3 kere aradım ve sonunda net limitsiz pakete geçişim için onay hat sahibi tarafından verildi ve net limitsiz paketine geçiş yaptığım söylendi.

31 ağustos tarihinden itibaren rahatça internet kullandım.Fakat eylül ekim kasım 2011 faturalarımı incelediğimde hala net 6 paketinde olduğumu ve bu yüzden kota aşım ücreti ile faturalandırıldığımı gördüm.şikayet dilekçesi ve telefonla sorunu çözmeye çalıştım hala yapılmadı. Bu aylarda net limitsiz abonelikte olmama rağmen alınan fazla ücretlerin iadesini talep ediyorum!

Kansav 160 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön