25 Temmuz 2014

TTNET Tarife Değişikliğine Rağmen Kotam Ve Hızım Değişmiyor!

74 gb adil kullanım kotasını aştıktan sonra,önemli veri transferlerim olduğu için bu gece yaklaşık 00.30'da 50 mbit 200 gb adil kullanım kotalı pakete geçiş yaptım. Değişikliğin hemen gerçekleşeceği söylendi.

Paket değişikliği TTNET müşteri hizmetleri yetkilisi tarafından yapılmasına, modem tekrar resetlenmesine rağmen saatlerdir halen Adil kullanım kotasına takılmış gözükmekteyim ve hızım hala 3 mbit. 4 arıza kaydı oluşturuldu halen sonuç yok, santralde grev mi var acaba?

Sarper 1.677 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön