22 Mayıs 2014

TTNET Tarife Değişikliğinde Yanıltıcı Bilgi Verildi.

Bir TTNET yetkilisi arayarak farklı bir tarifeye geçirmek için görüşmek istedi. İnterneti oğlumun kullandığını söyleyip teknolojiden iyi anlamadığım için oğlumla görüşmelerini istedim. Oğlumla görüştüklerinde de aylık ücreti 44 TL olan limitsiz tarifemizin 1 TL farkla adil kullanım kotasının 50 GB'tan 100 GB'a çıkacağını, başka şartı ve fiyat farkı olmadığını söylemişler.

İşlemi onaylamak için telefonu ben aldığımda da başka bir fiyattan bahsetmediler. Ancak faturam 78 TL geldi. Müşteri hizmetlerine şikayette bulundum ve geri döndüklerinde bir yanlışlık olmadığını, gerekli şartları kabul ettiğimi ve önümüzdeki ay faturamın 90 TL geleceğini söylediler. Ben böyle bir şey görmedim. Dava açacağım.

Nebahat 147 Okunma

Cevaplar

  • Nebahat 27 Mayıs 2014

    TTNET tarafından şikayetim üzerine tarafıma gönderilen mailde "tarife değişikliği işlemlerinde hat sahibi onayı doğrultusunda işlem yapıldığı görülmüştür. " diye bir ibare var. Türk Telekom Bölge Müdürlüğüne görüşmenin ses kaydını dinlemek için ve eski tarifeme geçmek için başvurdum. Görüşmenin neresinde ilgili arkadaş aylık faturamın 90 TL olacağından bahsetti çok merak ediyorum! 1 TL farkı diline dolayıp tarafım ikna edilmişken ve bu ses kaydının her yerinde duyulurken şimdiki bu söylenen tamamen suçu meşrulaştırmak ve gerçekleri görmezden gelmeye çalışmaktır.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mayıs 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön