23 Ocak 2014

TTNET Tarife Değişikliğinde Farklı Ücret İsteniyor!

Bölgemde yeni aktif olan fiber altyapısı mevcut fakat ilk aboneliğim sırasında fiber
altyapısı yapıldığı andan itibaren hiçbir ek internet ücret ödemeden en az 20 mbps hızında bağlanacağım ve verilen adsl modemin vdsl2 modem ile ücretsiz değiştirileceği şifayen tarafıma söylendi fakat 444 0 375 ve Kayseri Türk Telekom Genel Müdürlüğü 20 mbps hız için tarife değiştirmem gerektiği ve vdsl2 modemin ücretli olacağı bilgisi verildi.

3 Aydır 2mbps ile kullanamadığım Tivibu çok yavaş kullandığım internetle çektiğim sıkıntı yetmezmiş gibi modem ücreti ve tarife değiştirerek daha fazla ücret isteniyor. Böyle bir maddi külfet karşısında TTNET ile bir daha çalışmayacağımın bilinmesini isterim.

Kasım 62 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön