26 Nisan 2013

Ttnet Tarife Değişikliğinde Cezai İşlem!

22 nisan günü Ttnet'in yeni bir tarifesine geçtim.dün aynı kurumun müşteri hizmetlerinden arandım. daha uygun bir tarife söylendi, ben de yeni bir hat açılmadan mevcut hattım üzerinden geçiş olarak düşündüm kabul ettim.meğer yeni bir hat açılmış. suan adıma kayıtlı iki hat var ve hangisi kapattırırsam cezai işlem uygulanacağını öğrendim.

Yeni hat açılma bilgisi, kapatma ücreti konusunda bilgilendirilmedim ve bu durumu müşteri hizmetlerini arayarak şikayetimi söyledim. bu yanlışlarını düzeltmediler. çok gergin ve sınırlıyım. bu yaptıkları korkunç bir yanıltma. iki hattı da kapatıp Ttnet in müşterisi olmamayı düşünüyorum .

Pınar 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön