21 Mart 2014

TTNET Tarife Değişikliği Yapılmıyor.

İş yerinde 5 hat kullanıyorum İzmir Ege Bölge Türk Telekom'dan Ramazan Terdöken adlı şahıs 25 Şubat günü 3 hattımı iş avantaj paketlerine geçireceğini söyledi. 21 Mart günü oldu Telekom'u aradığımda hiçbir işlem yapılmadığını öğrendim. Geçeceğim hatlardaki paket ücretlerine ek tablet ücreti İş Avantaj Her Yöne 200 10,90 TL, İş Avantaj Her Yöne 600 8,90 TL, İş Avantaj Her Yöne 1000 7,90 TL.

Bu paketlerle ek Asus tablete daha fazla ücret ödemem için hatlarımda ki en düşük pakete sözleşme imzalatmıştır. Herhangi bir bilgi vermemiştir. 3 kere ulaşmama rağmen bugün yarın olacak diyerek yanıltan R** T. ve bağlı bulunduğu Telekom şubesindeki yetkililerinden şikayetçiyim.

Niyazi 64 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön