24 Mart 2015

TTNET Tarife Değişikliği Yaparken Ceza Uyguluyorlar!

TTNET müşteri hizmetlerinden internet kullanımımı iyileştirme yapmak için arandım, az bir fark ile hızı ve kapasitesi artacak dediler. Kampanya olduğu için 70 TL civarında bir fatura gelecekti. Hız koruma limiti 50 de 75 yükseltildi. Ancak ilk fatura 171 TL sonraki fatura 536 TL geldi. İşlemi yapan memur tarife değişikliğini yaparken eski tarifeyi iptal ettiği için ceza bedeli uygulanıyormuş. Buna itiraz ettim, beni arayan memur, aboneliğim devam ettiği için herhangi bir ceza işlemi uygulanmayacağını söylemişti. Bunun üzerine son fatura 200 TL oldu. Modem bedeli dediler, modemim de değişmedi, ve beni arayan kişi modem değişikliği ile ilgili bir şey söylemedi. Şikayeti 11 Mart'ta açtım.

Yasemin 84 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 01.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön