04 Kasım 2013

TTNET Tarife Değişikliği!

20 mbit diye aldığım internet, TTNET'in altyapısı desteklemediği için 8mbit'e düşürüldü ve benden tarife değişikliği adı altında ücret alındı, şikayet ettim ve azarlandım. Cevap verilmedi, maalesef faiziyle ödedim faturayı. Hakkımı helal etmiyorum TTNET'e. Aboneliğimi iptal ettiriyorum. Her ay farklı sürprizle karşıma çıkıyor TTNET.

Sadik B. 179 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi11 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi04 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön