07 Aralık 2013

TTNET Tarafından Sürekli Aranıyorum Ve İstemiyorum!

TTNET Müşteri Hizmetleri 444 0 375'den sürekli arayıp duruyor! Aradıklarında açmazsam, hatta meşgule düşürsem bile, olur olmadık zamanlarda ısrarla aramalarına devam ediyorlar. Telefonu açsam da verdikleri sıkıntıdan kurtulamıyorum.

Aramaların neredeyse hepsi, aynı hizmet hakkında oluyor. Herhangi bir hizmetten yararlanmak istemediğimi defalarca kez söylemekten artık bunaldım. Zaten bir kere anlatmaya başlayınca, benim söylediklerimi dinlemeksizin, sanki karşımdaki bir insan değil de ses kaydıymış gibi durmadan konuşuyorlar. Her seferinde bir daha aramayın demekten ve laf anlatamamaktan çok bunaldım!

Hikmet 77 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Hikmet 09 Aralık 2013

    ttnet müşteri hizmetleri beni bugün 10.07 itibariyle aradı. bu saatlerde her normal insan gibi ben de görev başında olduğum için aramayı cevaplayamadım. bdaha sonraki vakitlerde bir geri dönüş olmadı. telefonla bilgi vermenize gerek yok. iki günde bir ttnet tarafından aranmak istemediğimi belirttim.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön