29 Ağustos 2013

TTNET Tarafından Fena Yanıltıldım!

2013 Haziran ayında tayinim nedeni ile TTNET internet hattımı kapatmak için müracaat ettim. Ardından 444 0 375 no'lu telefondan aradım ve hattımı kapatmamam karşılığında tarafıma özel kampanyadan yararlana bileceğimi hattımı istersem dondurabileceğimi hattımı açtırdığım da kampanyanın geçerli olacağı bildirildi. Bende kabul ettim.

Ardından gerek hattımı nakil ettirmek gerekse sunulan kampanyadan yararlanmak için 4440375'i aradım. Böyle bir kampanyanın tarafıma hiç tanımlanmadığını öğrendiğimde şok oldum. Yani TTNET tarafından yanıltılmışım.

Ayrıca TTNET'in yetersiz derecede elemanları nedeni ile dondurulan hattım tarafıma yanlış bilgi verilerek açıldı ve kullanmadığım 10 gün fatura edildi!

Barış 56 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön