26 Ağustos 2013

TTNET Tarafından Başvurum Alınamadı!

TTNET'e düzenlemiş olduğu üçlü avantaj paketi için başvuruda bulundum. Müşteri hizmetleri tarafından hemen arandım ancak geçen ocak ayından beri hemen karşımdaki sağımdaki solumdaki yani aramızda yüzer metre olan sitelere gelen fiber alt yapı bizim siteye hala gelememiş onu öğrendim.

Yetkili ekranda fiber alt yapı gözüküyor diyor ama başvuru alamıyor hiper yapalım diyor fiber gözüktüğü için oda olmuyor siz bir bayiye gidin oradan başvurun dedi gittik yok daha fiber alt yapı olamamış cevabı ile karşılaştık.

Pekcan 49 Okunma

Cevaplar

  • Pekcan04 Eylül 2013

    TTNET tarafından mail adresime gönderilmiş bir mail yok ... ayrıca internet üzerinden başvurumu alt yapı fiber gözüktüğü için ethernet olarak alamıyorlar ,bayiye gönderiyorlar oda adsl dışında başvuru alamıyor bu zamanda bu nasıl birşey hala anlayabilmiş değilim

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön