01 Mayıs 2013

Ttnet Tarafıma İbraz Etmesi Gereken Faturamı Göndermiyor!

Ttnet adres değişikliği yaptığım halde faturalarımı eski adresime gönderiyordu. En sonunda tekrar adres güncellemesi yapıp faturalarımın yeni adresime basılı olarak gönderilmesini istedim. Son 3 aydır yine göndermiyor her şikayet kaydı oluşturduğumda önüme türlü bahaneler sunup duruyorlar. Neticede faturayı bana ibraz etmeden tahsil etme yoluna gidip, göndermek zorunda oldukları faturanın posta masrafından kaçmanın yollarını arayıp duruyorlar.

Kadir 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön