30 Aralık 2013

TTNET Talep Edilmediği Halde 1 Yıllık Taahhüt Yapmış!

Kasım ay itibarı ile biten 1 yıllık taahhüt ile yeni bir kampanyadan yararlanmak üzere TTNET müşteri temsilcisi ile bir görüşme gerçekleştirdim. fatura tutarımın 1 yıllık taahhütle 51 lira olacağını teyit ettikten sonra söz konusu taahhüdü verdim. Fatura geldiğinde 64 lira geldiğini gördüm. İtiraz ettim ama herhangi bir yanlışlık tespit edilememiş. Ses kayıtlarını istiyorum alamıyorum.

Eyüp 56 Okunma

Cevaplar

  • Eyüp05 Aralık 2014

    güvenliğimiz için kayıt altına alındığı iddia edilen görüşmelerimizin kayıtlarını savcılık kanalı ile alabilmemmiz, "biz bize güveniyoruz ama size güvenmiyoruz" demek değil midir? sonuç olarak bir yıl geçti aradan ve ben bu sefer de yineledim TTNET aboneliğimi. :)

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön