09 Mart 2015

TTNET Talebimizi Olmadan İnternet Hattımızı Kapamışlar!

04.03.2015 tarihinde internet bağlantımız kesildi. Konu ile ilgili bilgi almak için (4440375) müşteri hizmetlerini aradığımda internet hattımızın kapatıldığını söylediler. Ben böyle bir talepte bulunmadım müşteri hizmetleri bana sistemsel bir hata olduğunu konuyla ilgili size en kısa sürede bilgi vereceklerini söylediler. Fakat bugüne kadar internet kesintisi hakkında bana herhangi bir geri dönüş yapılmadı.

07.03.2015 tarihinde tekrar müşteri hizmetlerini aradım. Bana çalışmanın devam ettiğini ve sistemin ne zaman açılacağının belli olmadığını bildirdiler. Bu da demek oluyor ki halen mağduriyetim devam edecek. Bu mağduriyetimin tarafınızca giderilmesini rica ederim.

İsmail 126 Okunma

Cevaplar

 • İsmail 17 Mart 2015

  Neyse tüketici haklarında görüşülecek bu durum siz kontrollere devam edin bakalım kim önce sonuçlandıracak... ! Bana ulaşın size ben durumu izah edeyim... 05426329225

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Mart 2015

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • İsmail 09 Mart 2015

  Yine standart cevaplar veriyorsunuz! Ben çözüm istiyorum neye dayanarak hat kesiyorsunuz hala anlamış değilim... Bize geçiştirme kelimeler kullanmaktan vazgeçin ve sorunumuzu çözün!

 • Türk Telekom Temsilcisi09 Mart 2015

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön