20 Ekim 2014

TTNET Taksitle Airties Modem Satışı Yapıp Farklı Modem Gönderiyorlar!

10.10.2014 günü TTNET online işlem merkezi üzerinden Ultra Net Limitsiz 50GB (ADSL) TTNET'le tam zamanında kampanyası ve 24 ay Taksitli Airties Air 5650 VDSL Modem talebimiz oldu. Gelen evraklarda da aynı şekilde 24 ay taksitli Airties Air 5650 VDSL modem olarak geçirilmiş, siteme de o şekilde işlenmiş ancak bana Huawei HG630'a modem göndermişler. 3 defa şikayet oluşturdum bana taksitle Airties Air 5650 modem satıyorsunuz ancak farklı modem gönderiyorsunuz. Bu modem orijinal ambalajında henüz bandrolü açılmadı bunu Airties Air 5650 ile değiştirilmesini istiyorum dedim değiştirmeyiz dediler. Eğer ben satın alıyor isem benim aldığım modem gönderilmesi lazım. Bu modemin değiştirilmesini istiyorum.

Ziyaettin 401 Okunma

Cevaplar

  • Ziyaettin 22 Ekim 2014

    TTNET Biz modemi satarız ama istediğimiz modemi göndeririz diyor. Türk Ticaret kanunu ve Tüketici yasasına göre Sattığı ürünü göndermesi gerekir. TTNET bana 24 ay taksitle Airties Air 5650 modem satıyor ama bana Huawie HG630a modem gönderiyor. TTNET açıkça yasaları çiğniyor. Eğer TTNET modemi hediye edip ücretini almıyor ise istediği modemi gönderebilir. Ancak bana 24 ay taksitle Airties Air 5650 modem satıyor, sattığı bu modemi göndermeyip farklı modem gönderiyor. Bu konudaki şikayetlerimize de Biz Airties Air 5650 modem satmış olabiliriz ama stoğumuzda olan başka modem göndeririz diyor. Satıyor iseniz sattığınızı göndermeniz lazım, stoğunuzda bu modem yok ise alıcıyı arayıp bu modem elimizde yok, kabul ederseniz şu modemi göndereceğiz diye alıcının onayını almanız lazım diyoruz. Bunu da kabul etmiyorlar. Hayır biz istediğimizi göndeririz diyorlar.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön