13 Şubat 2014

TTNET Taahütlü İnternet ve Çıkarılan Borç

Ev telefonum yaklaşık olarak 2-3 ay önce borcundan dolayı iptal edildi. Buna bağlı olarak da taahhütlü olarak kullandığım internetim de taahhüt süresi dolmadan ve tarafıma herhangi bir bildirim yapılmadan hizmete kapatıldı. İlk etapta bir arıza olduğunu düşündüm lakin genel müdürlüğe gittiğimde internet sözleşmemin de fes edildiğini öğrendim. İptal edilen telefon hattımı tekrar satın aldım ve aynı internet tarifeme kaldığım yerden devam etme isteğim kabul edilmedi.

Yeni bir internet paketi verildi. Şimdi cayma bedeli olarak 374 TL ücret talep ediliyor. Günlük işlenen faizle beraber. Oysa internetimin hiç borcu yoktu.

Nurcan 93 Okunma

Cevaplar

  • Nurcan 24 Şubat 2014

    maalesef ttnet ailesi olarak yapabilecekleri bişey yokmuş..kabahat bizde de değilmiş kendilerinde de değilmiş.gayet ortada politik sizi anlıyoruz ama mevcut durum bu..amiyane tabirle olsa dükkan sizin mantığı..kısaca kurumsallıktan uzak müşteri memnuniyeti ilkesi ütopik..evet bu kurumla ilgili ne yazık ki acı gerçekler..

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön