02 Mayıs 2014

TTNET Taahhütte Farklı Fiyat Uyguluyor.

2012 yılında ADSL için 40 tl sabit taahhüde 24 ay girmiştik. Hangi ay olduğunuda hatırlamıyorum. Sonuç itibari ile aralık ocak şubat 2014 aylarında 68 tl fatura gelmeye başladı ve bizim taahhüdümüz bitti diye bizde V**'a geçtik. Son mart faturası ayın kalan kısmı ile birlikte 395 tl fatura geldi. İtiraz ettik araştıralım dediler, geri dönmediler.

Tekrar aradığımızda siz 24 ay taahhüde girmişsiniz, 12 ay indirimli kullanmışsınız dolayısıyla geri kalan 12 ayı 68 TL'den ödeyeceksin iptal ettiğin için bunu böyle ödemek zorundasın dediler. Arkadaş benim anlamadığım şey ben 12 aylık indirim için neden 68 tl ödeyim ben zaten 55 tl civarında ödüyordum. Daha da internetten nefret edeceğim anlaşılan.

Ekrem 91 Okunma

Cevaplar

 • Ekrem 18 Mayıs 2014

  çağrı merkezlerinden kesinlikle bir ürün alayım veya var olanı değistireyim demeyin anlaşılmıştır ki bana 24 ay taahütte 12 ay indirim uygulanmış ve kişisel zarara uğratılmışım senin ne dediğin önemli değil karşındaki kendini bilmezin ne yaptığı önemli bana 24 ay indirim diyor sonra para kazanmak için firmaya 12 ay diyor ya hiç mi öleceğinizi düşünmez insan. malesef firmanında işine geliyor böyle kişilere ve kuruluşlara çanak tutuyor.

 • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Ekrem 06 Mayıs 2014

  bundan sonra ttnet elimden gelse telefon adsl sırf bu firma yüzünden kullanmak istemiyorum hakkımıda helal etmiyorum

 • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön