30 Aralık 2014

TTNET Taahhütsüz Yalın İnternetimin Taahhüdü Bitmiş!

17.10.2014 tarihinde yaptığım görüşmede taahhütsüz yalın internete geçtiğim hakkında konuşmuştum. Fakat bu gece gelen taahhüt bitimi ve fibernet sınırsız tarifesine geçtiğimi belirten gelen mesajla deliye döndüm. Benden izinsiz nasıl tarifemi değiştirirsiniz, aradaki fark olan 38 TL'yi neden ödemek zorunda bırakılıyorum. 2 gün içinde geri dönüş sağlayın yoksa bir daha görüşmemek üzere iptal edeceğim.

Emrah 1.458 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön