18 Ocak 2014

TTNET Taahhütsüz İnternet'imi Taahhütlü Olarak Gösterdikleri İçin İnternet'imi Kapattıramıyorum.

2012 eylülde taahhütsüz İnternet bağlatmak için TTNET temsilcilerinden biriyle anlaşma yaptık. Özellikle taahhütsüz istediğimizi, 9 ay sonra internet ve telefonu kapattıracağımızı söyledik. 22 temmuz 2013'te interneti kapatmak için gittiğimde sistemde taahhütlü kaydedildiğini kapatırsam ceza ödemem gerektiğini söylediler.

Ne benim imzaladığım belgelerde ne de sistemde kayıtlı olanlarda taahhüte dair bir şey yok. Ancak o tarihten beri 4 kez şikayet formu oluşturdum, her seferinde haklı olduğumu söylemelerine rağmen bugüne kadar kullanmadığım hattıma fatura gelmeye devam ediyor. İnternet ve telefon hattımın kapatılıp temmuzdan sonra ödemek zorunda kaldığım faturaların iadesini talep ediyorum.

İsmet 217 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön