11 Ağustos 2015

TTNET Taahhütname İhlali!

24 ay taahhüt ile 1-8 mbit hızında sınırsız internet abonesiyim. Fakat aylardır hızım 1-3 mbit arasında. TTNET müşteri hizmetlerini defalarca aradım. Bana altyapı sorunları nedeniyle en fazla 1-4 mbit aralığında hızlı internet alabileceğimi daha hızlı internet verirlerse internetimde kopmalar olacağını söylediler.

Bende taahhütnameye benim uyduğumu TTNET'in altyapı sorunlarının benimle ilgili olmadığını taahhütnameye uygun internet veremediklerinden aboneliğimin sonlandırılmasını ve bugüne kadar ödemiş olduğum fakat hizmetini almadığım ücretin tarafıma iadesini istedim. Bu kez bana altyapının Telekom firması sorumluluğunda olduğunu söyleyerek 400 TL civarında para ödemem istendi.

Bülent 81 Okunma

Cevaplar

  • Bülent 16 Ağustos 2015

    Yok böyle bir inceleme. Beni hemen aradılar ve yine benim hatalı olduğumu söylediler. Taahhüt bitene kadar dayanacağım. Taahhüt bittiği gin ilk işim ttnetle olan abonelik sözleşmemi iptal etmek olacak.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Ağustos 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön