12 Ağustos 2014

TTNET Taahhütlü Paket Aldığımı İddia Ediyor.

TTNET faturalarım da aylar sonra fark ettiğim vitamin paketi bulunuyor. Bu pakete ihtiyacım olmadığı halde taahhütlü satın aldığımı söylediler. Bununla ilgili ispat göstermediğim için kabul ettim ve taahhüt iptalini gerçekleştirdiğim zaman iki faturama da indirim farkını eklemişler. Yeterince açıklayıcı kampanya bilgilendirmesi gerçekleşmediği için kaç ay boyunca vitamin paketi kullandım.

Burcu 1.399 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Ağustos 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön