06 Şubat 2014

TTNET Taahhütlerini Yerine Getiremediği Halde Fatura Yolluyor.

2013 yılında TTNET'in taşeron şirket elemanları iş yerime gelerek ADSL aboneliği için başvuru evrakları imzalatıldı. Bu evraklar gereğince TTNET tarafından bana bir adet modem cihazı getirip teknik kurulumu yaptıktan sonra hizmet aboneliğimi aktive ederek kullanmama açacaklardı. Ancak TTNET bana herhangi bir dönüş yapılmadığı gibi modem bile gelmedi ve hattımda hizmete açılmadı.

Şirketin teknik verilerinden de hiçbir kota kullanmadığımız tespit edildi. Tüm bu olumsuzluklara rağmen TTNET şirketi adıma her ay fatura yolladı. En son 31.12.2013'te bir yazı yollayarak adli boyuta taşıdı. Sayısız şikayet ve abonelik iptal talebine rağmen sorun çözülmedi. Bu konuda şikayetçiyim. Çözülmesini istiyorum.

Mehmet 51 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet13 Şubat 2014

    sayın TTNET yetkilileri. şikayetim üzerine bana cevap olarak bilgilendirme yapılacaktır diyosunuz ama halen tarafıma fatura ve hukuk servisiniz tarafından ödeme ihbarları yollamaktasınız. sorunumu çözmediğiniz takdirde hukuksal yollara başvuracağımı ihtaren bildiririm. gereğini bilgilerinize sunarım.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön