01 Aralık 2014

TTNET Taahhütler Yerine Getirilmiyor, Hizmet Anlamıyorum.

Sözleşme tarihi üzerinden 20 gün geçmesine rağmen bağlantım yapılmadı yasal süre olan 15 gün çoktan geçti arıza kaydı içinde dönüş olmadı, İstanbul da hizmet kaliteniz bu ise Anadolu da bulunan müşterilerinizi düşünemiyorum, yığın yığın reklam veriyorsunuz sözleşme yapabilmek için 40 takla imzayı alınca çantada keklik muamelesi, süpersiniz TTNET.

İlyas Ö. 102 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi11 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi01 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön