14 Mayıs 2013

Ttnet Taahhüt Yok!

Taahhüt imzalamadığımız ve sesli bir komut dahi vermediğimiz halde, bizi Tivibu ve Ttnet abonesi yapmışlar ve bir sene taahhüt yapmışlar, kaç defa itiraz etmemize rağmen itiraz konularımı hiç sonlandırmayıp tarafıma dönüş yapmadılar. Sonuç olarak başka bir internet operatörüne geçiş yaptım, Ttnet son faturama 300 lira yansıtmış borcum olmadığı halde, telefon açıp itiraz ettim Ttnet müşteri temsilcisi dediki (şu an mayıs ayındayız) sizin taahhütünüz şubat ayında bitmiş. Zaten olmayan taahhütümüz bile şubat ayında bitmesine rağmen bu kadarına ben artık isim bulamıyorum. Sorunum çözülmesini istiyorum.

Hasan 25 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön