19 Eylül 2013

TTNET Taahhüt Yaptığı Müşterilerle İlgilenmiyor!

Yaklaşık 4 yıldır TTNET abonesiyim, her iki yılda bir taahhüt verip aboneliğimi uzatıyorum, ancak bitmek tükenmek bilmeyen arıza ve şikayetlerimize karşı hiç bir ilgi gösterilmiyor. Dahası ve en kötüsü arıza kaydı veya şikayet formu oluşturduğumun ertesi günü arayıp sonucu sorguladığımıza , sorunu çözümlemek bir yana arıza kaydınız yok ' deniliyor.

Şuan 18. 09. 2013 gece saat 03; 56 4440375 numarayı arıyorum 42 dakikadır beklemekteyim müzik var ama cevap veren yok. Yoğunluk mazeretine saklanılacak ama sabahın 4'ünde yoğunluk oluyorsa, bunu sizin takdirinize sunuyorum. Aboneliğimi iptal etmeyi düşündüğümdede 2014 un 8. çi ayına kadar taahhüt var, iptal edemezsin deniliyor.

Adnan 78 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön