11 Şubat 2014

TTNET Taahhüt Vermiş Olmama Rağmen Sürekli Artan Ücret?

26/09/2012 Tarihinde TTNET ile taahhüt verme gafletinde bulundum. Metinde 2 ay ücretsiz 10 ay indirimli sonraki aylar içinse 63 TL ödeyeceğim yönündeki bilgiye rağmen fatura bedeli ilk etapta 69 liraya çıkartıldı, son ay (Ocak ayı faturası) ise 72 TL geldi, taahhütte belirtilmesine rağmen fatura fiyatı nasıl değişir?

Nasıl sürekli arttırılır? Gerekli işlemlerin yapılmasını ve fazladan ödediğim ücretlerin bir sonraki ay ki faturamdan düşülmesini talep ediyorum, aksi taktirde tüketici hakları mahkemesine başvuracağım.

Ben nasıl size 2 yıl kurumunuzda kalacağıma dair taahhüt verdiysem sizde bana o fiyattan hizmet sağlayacağınıza dair taahhüt verdiniz. Ona göre hesaplama yaparak taahhüt verdim.

Cihan 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön