01 Mayıs 2013

Ttnet Taahhüt Vermediğim Halde Taahhütlü Gözüküyorum!

Ttnet internet abonesiyim 2012 şubat ayında ttnetten arandım sizin için kampanya var dediler 1 ay ücretsiz bende taahhüt yoksa işin ucun da kabul ederim dedim ama taahhüt varsa kabul etmiyorum dedim, sözde müşteri temsilcisi de taahhüt yok dedi ve kabul ettim bu durumu ben sistemden kampanyalı pakete geçmek için baktığımda taahhütlü abonelik olarak görünüyor ve 444 0 375 aradım bilgi almak için ve şikayette bulundum şikayetin cevabı ise bayiden abonelik açtırmışım ıslak imzalı sözleşmem olduğunu söylüyorlar halbuki bir yere ne imza attım nede gidip abonelik açtırdım.

Necati 46 Okunma

Cevaplar

  • Necati06 Mayıs 2013

    Henüz bir cevap alamadım her gün kampanya için aranıyorum ama simayetlerim için henüz cevap almadım ve aranmadım sadece şikayetiniz inceleyeceğiz diye aradılar o kadar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön