20 Mayıs 2015

TTNET Taahhüt Verdim Telefon+ ADSL için 80 TL Fatura Ödemek Zorunda Kalıyorum!

TTNET'te ev telefonu (sadece internet için kullanıyorum) + internet = 49 TL olan kampanya için 12 aylık taahhüt verdim, bu süre içerisinde bana tanımış oldukları birkaç ay hat dondurma işlemini kullandım, hattı açtırdığım zaman tarifemin bittiğini belirtip beni en yüksek fiyat üzerinden faturalandırdılar, telefon + internet için bu ay 80 TL fatura gönderdiler.

Taahhüt sürem dolmadığı için iptal da edemiyorum bu durumu da bildikleri için en yüksek faturayı gönderiyorlar, telefon + fiber internetin 49 TL olduğu bir dönemde ADSL internet + telefon için 80 TL fatura ödemek zorunda kalıyorum. Firmayla da görüştüm faturada düzeltme yapmayacaklarını söylediler.

Mehmet 281 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 20.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön