12 Şubat 2014

TTNET Taahhüt Var Hizmet Yok!

TTNET 8 mbit limitsiz İnternet kullanıcısıyım. 112 lira civarı bir fatura ödüyorum ve taahhüdüm var. Yeni bir bölgeye nakil yaptırdım. 8 mbit hız almam gerekirken 2.5 hız alıyorum tam 2 haftadır arıza kaydından başka bir şey yaptıkları yok.

Dün beni arıyorlar altyapı yetersiz diyorlar. 2 haftada bekletmenin sonucu bu mu? Paketimi düşürün hizmet yok diyorum düşürmüyorlar. Hizmeti tam alamadığım bir yere para ödüyorum. Böyle bir tuhaflık yok. En sonunda bu iş tüketici haklarına oda olmadı mahkemeye kadar gidecek. Benim gibi sabırlı bir insanı delirtmeyi başardılar. Alt yapı yok, diyerek nasıl kurtulabiliyorsunuz bu işten?

Erman 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön