01 Şubat 2014

TTNET Taahhüt Var Ama Zam Yapıyor

Geçen sene 24 ay taahhüt vererek TTNET abonesi oldum. Bu sene ilk 12 ay dolduktan sonra yeni yılda zam olacağını bildiren bir mesaj aldım. Konuyu kendilerine ilettim ve çok komik bir cevap aldım. Cevap 12 aydan sonra zam yapabileceklerini SMS ile size bildirdik demeleridir. Taahhüdün sebebi zamdan etkilenmemektir. Bunu bir an önce düzeltmelerini bekliyorum.

Şu an üyeliğimi de iptal ettim. Taahhüt parasında ödemeyi düşünmüyorum. Mahkemede görüşürüz.

Hayati 157 Okunma

Cevaplar

  • Hayati 05 Şubat 2014

    TTnet Genel Müdürü Abdullah Orkun Kaya Bey'e çözüm konusunda göstermiş olduğu hassasiyetten dolayı , çözüm esnasında benim ile iletişime geçen TTNET destek ekibindeki tüm arkadaşlara teşekkürlerimi iletmek istiyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön