16 Mayıs 2013

Ttnet Taahhüt Sorunu!

Çok uzun zamandır Ttnet müşterisiyim ama memnun değilim, şu anda sınırsız internet kullanıyorum fatura tutarım başlangıçta 59. 00 TL olmasına rağmen şimdi 65, 50 TL geliyor ve 8Mps ile bağlanıyorum extra olarakda telefon faturası ödüyorum.

Aynı hizmeti yalın ınternet olarak kullanan arkadaşlarım benden daha az ödüyorlar ve kullanım hızları daha yüksek iptal edemiyorum taahhütünüz var diyorlar. Taahhüt verdiğimden dolayı bana herşeyi uyguluyorlar bende sesimi çıkaramıyorum maalesef. Ama hiç adil değil.

Yilmaz 116 Okunma

Cevaplar

 • Yilmaz 30 Temmuz 2013

  BU TÜR ŞİKAYETLER SADECE KENDİ KAFAMIZI VE BEDENİMİZİ YORMAYA YETİYOR BU TR ŞİRKETLER TÜRKİYE'DE İSTEDİKLERİNİ İSTEDİKLERİ GİBİ YAPIYORLAR VE MİLLETİ BAL GİBİ SOYUYORLAR NEDEN? ÇÜNKİ TÜM KANUNLAR TÜM YASALAR ONLARDAN YANA VE TÜKETİCİ HİÇBİRŞEKİLDE HAKKINI ARAYAMIYOR SADECE ''KENDİ ADIMA KONUŞUYORUM'' KOYUN GİBİ NE DİYORLARSA YAPIYOR NE İSTİYORLARSA VERİYORUZ. BU BÖYLE GELMİŞ BÖYLEDE GİDECEK ANLAŞILAN. ŞİKAYETİMİ DEĞERLENDREN SİZ SİKAYATİM VAR ÇALIŞANLARI VE YÖNETİCİLERİNE AYNI ZAMANDA DESTEK VEREN ARKADAŞLARA TEŞEKKÜR EDİYORUM. BU TÜR MALUBİYETLER SADECE GELECEKTE YAPACAĞIMIZ YANLIŞLARI AZALTIYOR AMA PİYASA BU ADAMLARIN ELİNDE VE NE KADAR YANLIŞSIZ YAŞARSANIZ YAŞAYIN ELLERİNDESİNİZ. SAYGILARIMLA...

 • Yilmaz 23 Mayıs 2013

  Tarafıma TTNET tarafından dönüş yapıldı fakat yapıcı bir çözüm yerine dahada zorlayıcı ve çözümden uzak öneriler sunuldu TTNET den hala memnun değilim ve taahhüt sürem biter bitmez üyeliğimi sonlandıracağım. Arkadaş ve dostlarıma asla önermeyeceğim. Şikayet var ekibine ilgileri için teşekkür ediyorum. Saygılarımla...

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Yilmaz 20 Mayıs 2013

  Tarafıma TTNET A.Ş. tarafından herangi bir bilgilendirme yapılmamıştır. Bilgilerinize.

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön