19 Ağustos 2014

TTNET Taahhüt Sonrası Fahiş Fiyatlı Hizmet.

TTNET hizmetine ödediğim bir yıllık taahhütlü süre fiyatı 52 tl'den 86 tl'ye çıkmıştır. Hattımın iptalini talep ettiğimde modemi teslim etmemi, firma merkezlerine gelerek fesih yapmamı talep etmekteler. Tamamen müşteri hizmet odaklılıktan uzak bu yaklaşımı esefle kınıyorum. Fiyatımın acilen enflasyon rakamına çekilmesini, ödediğim bedel farkının iadesini veya modemimin evimden alınarak hizmetimin sonlandırılmasını talep etmekteyim.

Oral 226 Okunma

Cevaplar

  • Oral26 Ağustos 2014

    kesinlikle gerçek dışı bir beyan, mail adresime gönderilen yazıyı aynen yayınlıyorum. şikayetime neden olan konunun dışında ilgisiz bir yanıt verilmiştir. işte gönderilen yazı; (22.08.2014 tarihli 2635968 şikayet kaydınıza istinaden yapılan inceleme neticesinde; 20.08.2014 son ödeme tarihli Temmuz 2014 dönem faturanıza sehven yansıtılan herhangi bir ücret bulunmamaktadır. ) ttnet şirketinin içler açısı işletişinin vatandaşa yansıyan şekli, şikayeti okuyup anlama nezaketi dahi gösterilmemiş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön