11 Şubat 2014

TTNET Taahhüt Olmasına Rağmen Fazla Ücret Yansıtıyor!

TTNET'i yaklaşık 6 aydır kullanıyorum, kullandığım paket Yalın Paket ve sabit ücreti de 65 TL şeklinde taahhüt verildi ancak her ay düzenli olarak, benden 70.25 TL kesilmektedir, Yalın Paket'imin yanında Tivibu paketi verildi ve ücreti de her ay düzenli kesilmektedir, bunu iptal etmek için kendileriyle görüştüm.

Ocak ayından sonra kesilmeyeceğini söylemelerine rağmen bu ay da (Şubat ayı) kesilmiştir. Bu sorunun bir an halledilmesini istiyorum.

Mahmut 62 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön