08 Şubat 2014

TTNET Taahhüt Olmasına Rağmen Fazla Ücret Yansıtıyor!

24 ay taahhütlü adsl aboneliğim bulunmakta. Yaklaşık 10 yıllık internet abonesiyim TTNET firmasının. 2013 ocak ayında 24 ay boyunca sözleşme yapıyorlar 63 tlden bunun 8 ay %50 indirimli 13 ayda fatura 67 tl oluyor nasıl sözleşme yapıyoruz sizinle? 10 yıldan beri kullanıyoruz hemen hemen her hafta sıkıntı, problem yaşıyoruz. Verdiğin hizmete bu paralar çok sayın TTNET yetkilileri.

Bu ülkede sadece siz sağlamıyorsunuz bu hizmeti. Müşteri haklıdır unutmayın. Yapılan haksızlığın düzeltilmesini talep ediyorum. Ya da siz bilirsiniz 10 ay sonra görüşürüz.

Rasim 81 Okunma

Cevaplar

  • Rasim13 Şubat 2014

    İnsanları nasıl kandırabiliriz mantalitesi olan bir firma

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön