13 Şubat 2014

TTNET Taahhüt Olmasına Rağmen Fazla Ücret Alıyor!

24 aylık TTNET abonelik sözleşmemi, ilk 10 ay için indirimli tarife üzerinden sorunsuz olarak kullandım. Geri kalan 14 ay için ise Paket ücretimin 63 tl olacağı ve indirimsiz olarak kullanacağım taahhüt edildi. Fakat 0cak-2014 faturamı görünce bu paket ücretinin 63 tl değil de 66,99 tl olduğunu gördüm. Eğer fiyatlarda böyle keyfi zamlar yapılacak ise on ay önceden "şu belirlenen meblağı ödeyeceksiniz" demesinler.

TTNET'ten, bu yanlışın bir an önce düzeltilmesini arz ediyorum.

Mesut 33 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön