18 Temmuz 2013

TTNET Taahhüt Olmadığı Halde Kapattırmak İstedim Cayma Cezası Çıktı!

2013 ocakta TTNET taahhütlü paketim bitti. Günlük kullanıma geçtim. 2 ay önce kapattırmak istediğimde paketin taahhütlü olmamasına rağmen bana cezai bedel geldi. Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde bana geri dönüş sağlayacaklardı ama herhangi bir geri dönüş olmadı. Maddi ve manevi şekilde mağdurum gerekli hukuki yollara başvuracağım.

Kapattırmak istememe rağmen Bayrampaşa Türk Telekom müdürlüğündeki arkadaşınız bana bu günlük paketin taahhütsüz olduğunu ve istediğim zaman kapatabileceğimi beyan ederek beni bu günlük kullanıma geçirdi. 2 ay öncesinde Türk Telekom'a gidip kapattırmak istediğimde bana hizmet dökümünü bile bedelle alabileceğimi söylediler. Kapattırmak İstiyorum.

Fatih 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön