13 Mayıs 2013

Ttnet Taahhüt Karmaşası!

Ttnet Haziran ayı sonuna kadar 6 GB kotalı internet hizmetini 16,50.-TL kullanabileceğimi taahhüt etmesine, bundan önceki itirazıma istinaden fazladan yansıttıkları tutarı borcumdan mahsup etmelerine rağmen Nisan ayı itibariyle tarafıma yine 35.-TL fatura düzenlenmiştir. Konu hakkında gerekli düzeltmenin yapılarak aradaki farkın tarafıma iadesini talep ediyorum..

Mehmet 68 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet02 Haziran 2013

    31.05.2013 tarihinde attığınız mailinize istinaden; müşteri hizmetlerinizden şubat ayında aranarak 6 aylık indirimli dönemimin 30.06.2013 tarihine kadar uzatıldığı bilgisi verilmesine (ısrarla haziran sonu mu diye de sordum bayan personelinize) rağmen gönderdiğiniz mailinizde Mart sonu itibariyle indirimli dönemin sona erdiğini belirtmişsiniz ve takip eden Nisan ile Mayıs aylarında mevcut liste fiyatlarınız 6 GB 33.-TL uygulanmıştır, sizden tek ricam şubat ayındaki görüşme kaydımı dinleyerek fazla kesilen tutarların tarafıma iade edilmesidir, saygılarımla..

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön