02 Nisan 2013

Ttnet Taahhüt Ettiğim Pakete Geri Dönersem Ceza Uyguluyor!

Ttnet'ten aradım. 69 TL karşılığında NetLimitsiz Plusa geçebileceğim ve internetim hızlanacağı bilgisi verildi. Kabul ettim. Kampanyaya baktığımda aslında geçtiğim pakette adi kullanımın arttığını öğrendim. Ttnet Müş. hiz. aradım,eski tarifem olan NetLimisiz pakete geçebileceğimi
söyledi. Fakat taahhüt ettiğim NetLimisiz pakete geçtiğimde 160 TL ye yakın paket değişikliği bedeli ödeyeceğimi belirttiler.

4 tane Müş.Temsilcisi ile görüştüm hepsi taahhüt ettiğim NetLimisiz pakete geçmem gerektiğini sistemin yanlış olduğunu kabul etti. Sistemin yanlışlığını kabul ediyorlar ama gereği yapılmıyor. 160 TL ceza ödeme zorunda bırakılıyorum. 69 TL denilen paket içinde 93 TL ödemeyeceğimi öğrendim.

Murat 36 Okunma

Cevaplar

  • Murat26 Eylül 2013

    Sorun hakkında çözüme yönelik hiçbir destek verilmedi.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından SMS ile bilgilendirme 02.04.2013 tarihinde yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön