14 Eylül 2013

TTNET Taahhüt Ettiği Tivibu Ev Hizmetini Sağlamıyor!

TTNET'ten Tivibu Ev + internet + telefon hizmetini 1 yıl taahhütle ayda 49 TL ye satın aldım. İnternet 24.08.13'de bağlandı ancak sözleşmede yer alan Tivibu Ev paketi için 15 gündür kurulum yapılmadı.

Bu süreçte TTNET müşteri hizmetlerini 5 defa konuyla ilgili bilgi almak için aradım ve şikayet kaydı oluşturdum ancak bu görüşmelerde sürecin devam ettiği iletildi. Yaptığımız sözleşmede taahhüt vererek indirim alıyoruz bunun karşılığında müşteri sözleşmeyi fesih ederse ceza talep ediliyor.

Sonuç olarak hizmet halen verilmedi. Geçen 15 günün telafisi yapılarak hizmetin başlatılmaması halinde Kurumun taahhüt ettiği hizmeti verememesinden dolayı her türlü hukuki hakkımı arayacağımı iletirim.

Hakan 66 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Kasım 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Hakan 08 Kasım 2013

  Sözleşme başlayalı tam 2,5 ay oldu ancak TTNET Tivibu hizmetini halen veremiyor, herşey satana kadar sonrasında çözüm yok, tüm kullanıcılara duyururum!!!

 • Hakan 26 Eylül 2013

  27.09.2013 TTNET tivbuyu bağlamayı taahhüt etitiği tarihten itibaren tam 1 ay oldu ancak halen hizmet sunamıyor. Daha ne kadar bekleyeceğim merak ediyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön