18 Şubat 2013

Ttnet Taahhüt Ettiği Fatura Tutarının Üzerinde Fatura Gönderiyor!

İlgili kuruluşla bir senelik taahhüt anlaşmam var. Taahhüdüm devam ediyor. Ama bu ay ki faturam fazla geldi. Müşteri hizmetlerine telefon açtığımda ilgili kişi yılbaşından itibaren aylık ücretlerin güncellendiğini bunun için böyle olduğunu söyledi. Ben de taahhüt yaparken kurumun bana bir sene ücretlerin sabit olduğunu söylediğini hatırlattım. Zaten taahhüdün de anlamı bu olduğunu, yaptığımız sözleşmenin de maddelerinin bunu kapsadığını, net bağlantısını kotalı kullanmadığımı, sınırsız kullandığımı söyledim.

İnceleneceğini söyledi ama geri dönüş olmadı. Fazla ödemelerimin biran önce iadesini istiyorum,böyle saçmalık da olmaz böyle kurum da olmaz. Kurum müşterilerine geri dönüş bile yapmıyor.

Süleyman 31 Okunma

Cevaplar

 • Süleyman 17 Nisan 2013

  ilgili firma hala geri dönüş yapmadı ve geri dönüş yapana kadar burdan yazmaya devam edecem..

 • Süleyman 05 Mart 2013

  ilgili firma hala geri dönüş yapmadı. Olumlu veya olumsuz.

 • Süleyman 24 Şubat 2013

  ilgili firma hala geri dönüş yapmadı. Böyle sorumsuz bir firma olur mu! Müşterileriyle olumlu veya olumsuz irtibat kurma becerisini bile gösteremeyen bir firma.

 • Süleyman 20 Şubat 2013

  http://www.sikayetvar.com üzerinden TTNET’e iletmiş olduğunu ******** ADSL Hizmet Numarası’na ilişkin probleminiz için araştırmalar devam etmektedir.Araştırmalarımız sonuçlandığında tarafınıza bilgi verilecektir. Firmanın bana gönderdiği mail bu satırları içeriyor. Geçen ay da ilgili firma hattımdaki kesilmelerden dolayı beni zorla bir pakete dahil etmiş ve zorla paketten çıkarmış faturasını da bana kesmişti. Bunun şikayeti de bir türlü sonuçlanmadı. Hala maduriyetim giderilemedi. İlgili firma resmen müşterileriyle dalga geçiyor.

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Şubat 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön