12 Şubat 2014

TTNET Taahhüt Dışı Zam!

24/11/2012 Tarihinde 2 ay ücretsiz 10 ay indirimli 39 tl geri kalan 12 ay 59 tl olmak üzere 24 ay taahhüt verdim. Ancak şuan 12 ayın bitiminde taahhütlü olmasına rağmen faturalarım 67 tl oldu. Müşteri hizmetlerini aradım ocak ayında %7 zam farkı olduğunu söylediler ve bunun sözleşme yapılırken şahsıma okunmuş olması gerektiğini söylediler.

Aksine böyle bir bildirim yapılmadığını olsaydı zaten kabul etmeyeceğimi söyledim.Konuşma kayıtlarının incelenmesini ve taahhütlü bir anlaşmanın veya sözleşmenin far'ı olmaması gerektiğini belirtim. Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim.

Tufan 79 Okunma

Cevaplar

  • Tufan16 Şubat 2014

    İnsanları aldatmak çok kolay oldu Hak aramak ise çok zor tabii birde ispat edilebilse....

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön