27 Ekim 2014

TTNET Taahhüt Bozma Bedeli İstiyor!

Uzun yıllardır TTNET kullanıcısıyım. Üzerime kayıtlı 5-6 adet hat var hepsi otomatik ödemede ve düzenli ödenmekte belirttiğim ADSL numarası ile ilgili çok yüksek bir fatura ödemekteydim. Ayrılmak istediğimi ve hattımı iptal etmek istediğimi belirttim bana taahhüdüm olduğumu ayrılmak istediğim takdirde 300-400 arası fatura ödeyeceğim belirtildi ancak ayrılmak istemez isem faturamın yaklaşık % 50 düşeceği belirtildi bende ayrılmak istediğimi tekrarladım. Araştırmalarıma göre eğer ben herhangi bir cihaz almadıysam bu faturanın bana yansıtılamayacağını söylediler. Şikayetçiyim, hakkımı tüm mahkeme kanalları ile arayacağım.

Süha 201 Okunma

Cevaplar

  • Süha28 Ekim 2014

    Arandığım doğrudur . Herhangi bir uzlaşma olmamıştır.Kendilerine de şiayetimin devam ettiği ve hukuki yollardan hakkımı arıyacağımı belirttim ve hattımı ıslak imzalı olarak iptal ettim.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön