17 Mayıs 2014

TTNET Taahhüt Bitmiş Bilgilendirme Yapmadı.

8 yıllık TTNET kullanıyorum. 50 tl gelen faturam 67 tl olmuş . Müşteri temsilceilerini aradım 2 yıllık taahütüm dolmuş ve otomatikman standart tarifeye geçmiş. Neden haber verilmeden sırf bir iki faturadan 20-30 tl fazla almak için bilgilendirme yapılmadan standart tarifeden faturalandırılıyorum. Eğer bilgilendirme yapılsaydı otomatikman yenileyecektim.

Müşteri temsilcileri bitiş tarihini bilmek benim sorumluluğumdaymış diye cevap verdi. Kampanyalar hakkında bilgi vermek için her ay defalarca arayan, her ay defalarca mesaj atan TTNET neden sadece bir iki faturadan 20-30 tl fazla almak için bilgilendirme yapmıyor?Kesinlikle bilgilendirmek amaçlı aramayın ya düzeltin, yada kapatın internetimi.

Serkan 433 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mayıs 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Serkan 19 Mayıs 2014

    şikyate cevaplandırılmış diye göstermenize anlam veremedim hiç bir şekilde aranmadım sorunum düzeltilmedi

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön